O nás

Jsme cestovní kancelář Yes Travel

CK Yes Travel
CK Yes Travel
22 Google hodnocení
Roman M
Roman M
Velké poděkování Robbie Boledovič za realizaci našeho snu - výlet do Dubaje a Abu-Dhabi. Takové kompletní služby jsem ještě nezažil - zajištění letenek, hotelu, soukromého transferu z / na letiště, prohlídka Dubaje a Abu-Dhabí s výkladem osobně od Roberta - přesuny klimatizovaným vozem jen pro nás. Vstupenky byly zajištěny přesně podle našeho přání, stačilo jen přijet, kam jsme chtěli a bez čekání jsme viděli vše, co jsme chtěli. Výlet do pouště - nádhera. Pokud Robert nebyl s námi, tak komunikace s externími řidiči přes whatsapp absolutně bez problémů. Přeji Robbie Boledovič a jeho CK Yes Travel hodně štěstí a mám pocit, že jsme se neviděli naposledy :-)
Renata Plotěná
Renata Plotěná
Skvělá dovolená!!! Doporučuji Robert boledovic jako průvodce po Dubaji i jako hlavním poradcem výběru své dovolené .v emirátech jsme byli poprvé a doporuceni včetně hotelu a výletu byla naprosto úžasná …když výběr dovolené jediné s robertem .Vše doporučil a naplánoval dle našich možnosti a představ tak jak jsme si přali…s ničím nebyl problém …výlet jsme museli přizpůsobit dvoum dětem 4a 8let a i tak to bylo naprosto super …příště se určitě zase ozvem moc velké diky
aneta sindelarova
aneta sindelarova
Ze začátku bych chtěla říct, že jsem cestovala do zahraničí poprvé s přítelem na Řecký ostrov - Zakynthos a musím říct, že lepší cestovní kancelář sem si vybrat nemohla, skvělá komunikace, přístup velice přátelský což od jiných společností není tak pravděpodobné. Každá cestovka se vám snaží nabídnout cokoliv, hlavně aby na tom vydělala, ale tady se bát nemusíte. Tady je to dělané s láskou. Veškeré nabídky při konzultaci byly ty nejlepší, co hotel, to nádhera. Pan Robert nám i zařídil lepší část hotelu. Perfektní přístup k zákazníkovi, hned po příletu do destinace nám napsal, zda je vše v pořádku, což je velice pozorné. Kdykoliv během dovolené sem se spolehlivě na něj mohla obrátit a se vším poradil. Rozhodně to není moje poslední dovolená s touto cestovní kanceláří, a moc děkuju za skvělou dovolenou a ještě více děkuju za perfektní přístup.
Marketa Dolska
Marketa Dolska
Cestovku Ck Yes Travel jsme si vybrali hlavne kvuli ochotnosti pana Boledovice. Vyhovel vsem nasim pozadavkum a mel s nami trpelivost. To jsme u jinych komercnich cestovkach nezazili. Vybrali jsme si nakonec Beachcomber Dinarobin Mauritius a naprosta spokojenost. Krasna plaz a super service. Pan Boledovic nam zorganizoval i dva vylety s mistnimi za super cenu. Jeste jednou dekujeme
Petra Kalandříková
Petra Kalandříková
Do Dubaje jsme se rozhodly vycestoval s kamarádkou a byla nám doporučena tato CK Yes Travel. A zvolily jsem správně, super přístup a komunikace. Vyřídili nám i cest. pojištění, takže jsme se o nic opravdu nemusely starat. Vše jsme věděly s dostatečným předstihem, doporučené ubytovaní také splnilo naše očekávání. Během celého pobytu jsme se mohly na cokoliv zeptat, byly nám doporučeny i různá místa a památky. Celkový dojem hodnotím na jedničku 🤩 Mohu jen doporučit 👌
Petra Skypalova
Petra Skypalova
Cestovali jsme s přítelem společně s CK Yes Travel do Dubaje a mohu jen a jen doporučit! Ocenili jsme celkový přístup a pomoc nejen při výběru dovolené, ale i pobytu. Vyhověli nám ve všem, co jsme požadovali, především ubytování s výhledem na Burj Khalifu, bylo tím nejkrásnějším a nejkouzelnějším místem, které jsem navštívila. Za velké plus přikládám hlavně komunikaci! Ihned po příjezdu jsem byla kontaktována a cítila jsem se v bezpečí s jistotou, že se mohu ozvat během pobytu. Během dovolené bylo vše v naprostém pořádku, včetně výletu s velmi osobním přístupem. Ještě jednou velké díky a doporučuji všem, kteří chtějí vycestovat v bezpečí, s jistotou klidně prožité dovolené!
Anna Janouchová
Anna Janouchová
Po špatných zkušenostech s velkými cestovkami jsme zvolili na doporučení právě Yes travel. Sestavili jsme dovolenou na míru a navštívili jsme hotel Riu v Dubaji.🇦🇪 Nemohli jsme si vybrat lépe, pan Boledovič na nás čekal na hotelu, provedl s námi check in, se vším nás seznámil a doporučil nám, kam se podívat. Dokonce nám ještě na poslední chvíli zařídil výlet do pouště. Dovolenou jsme si naprosto užili. Těšíme se na další spolupráci a ještě jednou moc děkujeme!❤️
Denisa Kralovanska
Denisa Kralovanska
Dovolená na Maledivách s YES TRAVEL byla absolutně dokonalá. Kromě toho, že resort Sun Siyam Olhuveli je ráj na zemi, tak komunikace s panem Boledovičem z YES TRAVEL byla naprosto perfektní. Velmi ochotný, příjemný, individuální přístup, v průběhu dovolené se několikrát dotazoval zda je vše v pořádku a podle našich představ. Navíc nám v hotelu zařídil velmi milou pozornost k narozeninám, což dovolené dodalo na výjimečnosti. CK YES TRAVEL mohu plně doporučit, poskytují velmi exkluzivní servis, my jsme byli zcela nadšeni.
Ludmila Procházková
Ludmila Procházková
Letos jsme využili služeb CK Yes Travel již po druhé a největší spokojenost a nejlepší zkušenost co se týče cestování s cestovními kancelářemi co jsem doposud měla a už si ani nedovedu představit cestovat přes jinou CK. Od příletu na Korfu, kdy na nás čekal privátní transfer a i samozřejmě na cestu zpět. Přes rady a doporučení na zajímavé výlety ale i když jsme si s čímkoliv nevěděli a potřebovali pomoci něco zařídit. Opravdu krásné místo, hotel, služby. Nemám si na co stěžovat. A opravdu doporučuji všemi deseti CK Yes Travel.
Carlos Santamaria
Carlos Santamaria
We traveled to Mauritius with Yes Travel and it was an outstanding experience. We received an excellent service during the whole process, everything was well organized and smooth. The accommodation, meals, excursions and recommendations were great. I would definitely highlight the incredible customer service and the flexibility with arranging my vacation. I’m looking forward to my next vacation with Yes Travel 🤩
partnership handshake 1 1 | O nás

Zakládáme si na osobním přístupu, kterého se vám v běžných cestovních kancelářích nedostane

g5451 1 | O nás

Vaši dovolenou připravíme na míru od A do Z. Vy tak můžete úplně vypnout

airplane 1 1 1 | O nás

Detailně známe nabízené lokality, využíváme špičkové aerolinky

o nas2 | O nás

01

Vyplníte poptávkový formulář

Do poptávky napíšete vše, co očekáváte od vaší vysněné dovolené. Nenechte se ničím limitovat. Zakládáme si na tom, že dokážeme zařídit i ty nejnáročnější požadavky.

Rectangle 60 1 | O nás

02

Odpovíme vám do 2 dnů

Ozveme se vám co nejdříve a upřesníme si detailněji všechny vaše požadavky. Doporučíme vhodné aktivity během vaší dovolené s ohledem na vaše preference i rozpočet.

Rectangle 61 | O nás

03

Dostanete nabídku

Jakmile si ujasníme všechny vaše požadavky, vytvoříme pro vás unikátní nabídku. K té si zavoláme a společně ji detailně probereme. Pokud vám nabídka úplně nesedne, ochotně pro vás budeme hledat alternativy tak dlouho, dokud nebudete skutečně spokojeni.

Rectangle 60 2 | O nás

04

Podepíšeme smlouvu

Po té, co společně finalizujeme nabídku podle vašich představ, podepíšeme k dovolené smlouvu a zaplatíte za zájezd. Také vám vysvětlíme veškeré další formality – na poznámky pod čarou u nás nehrajeme.

Rectangle 61 1 | O nás

05

Pošleme cestovní dokumenty

7 dní před odletem vám na e-mail pošleme veškeré cestovní dokumenty včetně dalších tipů na výlety a jiné zajímavosti ve vámi vybrané destinaci. Během vaší dovolené jsme 24h denně k dispozici na telefonu či 
e-mailu.

Rectangle 60 3 | O nás
Rectangle 6 | O nás

Citace majitele YES TRAVEL

Navštívil jsem 40 zemí světa. Během té doby se mi v hlavě rodil koncept dovolených, které bych chtěl zprostředkovávat lidem jako jsem já sám – s busy životním stylem a s přáním užít si naprostou pohodu v exotice, zatímco jejich největší starostí bude, na kterou pláž se vydají.

Tak vznikla Yes Travel, která dokáže naplnit i ty nejnáročnější požadavky.

Robert Boledovič

Proč s námi

Proč cestovat s Yes Travel?

island 1 1 | O nás

10+ let zkušeností s exotikou

Praxe nás naučila, že na každém detailu záleží. Proto vybíráme destinace, ubytování a aktivity maximálně pečlivě, tak, aby byla vaše dovolená plná pohody a odpočinku.

suitcase 2 1 | O nás

Všechny destinace jsme osobně procestovali

Všechny hotely v nabídce jsme osobně ověřili. Můžete si tak být 100% jistí, že vás po příjezdu do destinace nebude čekat žádné nepříjemné překvapení.

phone call 10 1 | O nás

Jsme vám k dispozici 24/7

Ať jste ještě doma, nebo na dovolené, je pro vás člen našeho týmu k dispozici na telefonu. Vyřešíme i ten nejmenší problém. Ve většině destinací je k dispozici také delegát.

agreement 1 | O nás

Dovolená na míru od A do Z

Zařizování nechte na nás. Naším úkolem je zajistit vám luxusní dovolenou a to včetně veškeré administrativy. Vy tak můžete úplně vypnout a jen relaxovat.

Rectangle 10 | O nás