Destinace

Maledivy

100% luxusní dovolená

Poznávání podmořského světa

Stabilně slunečné počasí

Maledivy | Maledivy

Čím vás okouzlí Maledivy?

Maledivy jsou ostrovní stát v Indickém oceánu na jihu Asie. Jsou synonymem pro luxusní dovolenou v ráji. Jejich perfektní poloha, jemný bílý písek, palmy, kamkoliv se jen podíváte a stálé počasí z nich dělají perfektní místo pro váš odpočinek téměř po celý rok. Vydejte se zde za luxusní dovolenou, poznáváním podmořského světa i nádherných korálových ostrovů.


Místa, na která nezapomenete

 • Hlavní město Male
 • Baa Atol, luxusní turistická oblast
 • Ari Atol, druhý největší korálový ostrov Malediv
 • Lhaviyani Atol, ráj pro milovníky potápění
Rectangle 79 | Maledivy
Rectangle 6 | Maledivy

Citace majitele YES TRAVEL

Ať už hledáte dokonalé místo pro relaxaci na pláži, potápění mezi barevnými korálovými útesy nebo chcete zažít intimnost a romantiku na odlehlém ostrově, Maledivy předčí vaše očekávání na každém kroku. Jsou synonymem pro ráj na Zemi, kde hlavní roli hrají klid, soukromí a neopakovatelné zážitky.

Robert Boledovič

Praktické informace

 • plane

  9 hodin přímý let z Vídně

  (z Prahy a Vídně s přestupem 12-14 hodin)

 • time

  3 hodinový časový posun v létě a 4 hodinový v zimě

 • chat

  Domluvíte se bez problémů anglicky

  (úředními jazyky jsou angličtina a maledivština)

 • visa

  Vízum zařídíte po příletu na letišti zdarma

 • vaccine

  Doporučujeme očkování proti hepatitidě a břišnímu tyfu

 • sun

  Maledivy můžete navštívit po celý rok. Počasí je zde stabilní

Rectangle 78 | Maledivy

Reference

Důvěřuje nám 1000+ spokojených klientů

CK Yes Travel
CK Yes Travel
22 Google hodnocení
Roman M
Roman M
Velké poděkování Robbie Boledovič za realizaci našeho snu - výlet do Dubaje a Abu-Dhabi. Takové kompletní služby jsem ještě nezažil - zajištění letenek, hotelu, soukromého transferu z / na letiště, prohlídka Dubaje a Abu-Dhabí s výkladem osobně od Roberta - přesuny klimatizovaným vozem jen pro nás. Vstupenky byly zajištěny přesně podle našeho přání, stačilo jen přijet, kam jsme chtěli a bez čekání jsme viděli vše, co jsme chtěli. Výlet do pouště - nádhera. Pokud Robert nebyl s námi, tak komunikace s externími řidiči přes whatsapp absolutně bez problémů. Přeji Robbie Boledovič a jeho CK Yes Travel hodně štěstí a mám pocit, že jsme se neviděli naposledy :-)
Renata Plotěná
Renata Plotěná
Skvělá dovolená!!! Doporučuji Robert boledovic jako průvodce po Dubaji i jako hlavním poradcem výběru své dovolené .v emirátech jsme byli poprvé a doporuceni včetně hotelu a výletu byla naprosto úžasná …když výběr dovolené jediné s robertem .Vše doporučil a naplánoval dle našich možnosti a představ tak jak jsme si přali…s ničím nebyl problém …výlet jsme museli přizpůsobit dvoum dětem 4a 8let a i tak to bylo naprosto super …příště se určitě zase ozvem moc velké diky
aneta sindelarova
aneta sindelarova
Ze začátku bych chtěla říct, že jsem cestovala do zahraničí poprvé s přítelem na Řecký ostrov - Zakynthos a musím říct, že lepší cestovní kancelář sem si vybrat nemohla, skvělá komunikace, přístup velice přátelský což od jiných společností není tak pravděpodobné. Každá cestovka se vám snaží nabídnout cokoliv, hlavně aby na tom vydělala, ale tady se bát nemusíte. Tady je to dělané s láskou. Veškeré nabídky při konzultaci byly ty nejlepší, co hotel, to nádhera. Pan Robert nám i zařídil lepší část hotelu. Perfektní přístup k zákazníkovi, hned po příletu do destinace nám napsal, zda je vše v pořádku, což je velice pozorné. Kdykoliv během dovolené sem se spolehlivě na něj mohla obrátit a se vším poradil. Rozhodně to není moje poslední dovolená s touto cestovní kanceláří, a moc děkuju za skvělou dovolenou a ještě více děkuju za perfektní přístup.
Marketa Dolska
Marketa Dolska
Cestovku Ck Yes Travel jsme si vybrali hlavne kvuli ochotnosti pana Boledovice. Vyhovel vsem nasim pozadavkum a mel s nami trpelivost. To jsme u jinych komercnich cestovkach nezazili. Vybrali jsme si nakonec Beachcomber Dinarobin Mauritius a naprosta spokojenost. Krasna plaz a super service. Pan Boledovic nam zorganizoval i dva vylety s mistnimi za super cenu. Jeste jednou dekujeme
Petra Kalandříková
Petra Kalandříková
Do Dubaje jsme se rozhodly vycestoval s kamarádkou a byla nám doporučena tato CK Yes Travel. A zvolily jsem správně, super přístup a komunikace. Vyřídili nám i cest. pojištění, takže jsme se o nic opravdu nemusely starat. Vše jsme věděly s dostatečným předstihem, doporučené ubytovaní také splnilo naše očekávání. Během celého pobytu jsme se mohly na cokoliv zeptat, byly nám doporučeny i různá místa a památky. Celkový dojem hodnotím na jedničku 🤩 Mohu jen doporučit 👌
Petra Skypalova
Petra Skypalova
Cestovali jsme s přítelem společně s CK Yes Travel do Dubaje a mohu jen a jen doporučit! Ocenili jsme celkový přístup a pomoc nejen při výběru dovolené, ale i pobytu. Vyhověli nám ve všem, co jsme požadovali, především ubytování s výhledem na Burj Khalifu, bylo tím nejkrásnějším a nejkouzelnějším místem, které jsem navštívila. Za velké plus přikládám hlavně komunikaci! Ihned po příjezdu jsem byla kontaktována a cítila jsem se v bezpečí s jistotou, že se mohu ozvat během pobytu. Během dovolené bylo vše v naprostém pořádku, včetně výletu s velmi osobním přístupem. Ještě jednou velké díky a doporučuji všem, kteří chtějí vycestovat v bezpečí, s jistotou klidně prožité dovolené!
Anna Janouchová
Anna Janouchová
Po špatných zkušenostech s velkými cestovkami jsme zvolili na doporučení právě Yes travel. Sestavili jsme dovolenou na míru a navštívili jsme hotel Riu v Dubaji.🇦🇪 Nemohli jsme si vybrat lépe, pan Boledovič na nás čekal na hotelu, provedl s námi check in, se vším nás seznámil a doporučil nám, kam se podívat. Dokonce nám ještě na poslední chvíli zařídil výlet do pouště. Dovolenou jsme si naprosto užili. Těšíme se na další spolupráci a ještě jednou moc děkujeme!❤️
Denisa Kralovanska
Denisa Kralovanska
Dovolená na Maledivách s YES TRAVEL byla absolutně dokonalá. Kromě toho, že resort Sun Siyam Olhuveli je ráj na zemi, tak komunikace s panem Boledovičem z YES TRAVEL byla naprosto perfektní. Velmi ochotný, příjemný, individuální přístup, v průběhu dovolené se několikrát dotazoval zda je vše v pořádku a podle našich představ. Navíc nám v hotelu zařídil velmi milou pozornost k narozeninám, což dovolené dodalo na výjimečnosti. CK YES TRAVEL mohu plně doporučit, poskytují velmi exkluzivní servis, my jsme byli zcela nadšeni.
Ludmila Procházková
Ludmila Procházková
Letos jsme využili služeb CK Yes Travel již po druhé a největší spokojenost a nejlepší zkušenost co se týče cestování s cestovními kancelářemi co jsem doposud měla a už si ani nedovedu představit cestovat přes jinou CK. Od příletu na Korfu, kdy na nás čekal privátní transfer a i samozřejmě na cestu zpět. Přes rady a doporučení na zajímavé výlety ale i když jsme si s čímkoliv nevěděli a potřebovali pomoci něco zařídit. Opravdu krásné místo, hotel, služby. Nemám si na co stěžovat. A opravdu doporučuji všemi deseti CK Yes Travel.
Carlos Santamaria
Carlos Santamaria
We traveled to Mauritius with Yes Travel and it was an outstanding experience. We received an excellent service during the whole process, everything was well organized and smooth. The accommodation, meals, excursions and recommendations were great. I would definitely highlight the incredible customer service and the flexibility with arranging my vacation. I’m looking forward to my next vacation with Yes Travel 🤩
 • Dovolená na Maledivách s YES TRAVEL byla absolutně dokonalá. Kromě toho, že resort Sun Siyam Olhuveli je ráj na zemi, tak komunikace s panem Boledovičem byla naprosto perfektní. Velmi ochotný, příjemný, individuální přístup, v průběhu dovolené se několikrát dotazoval zda je vše v pořádku a podle našich představ. Velmi exkluzivní servis, my jsme byli zcela nadšeni.

  Denisa Kralovanska

 • Vysněná dovolená na Maledivách! Sen, který mi CK YES TRAVEL s panem Boledovičem proměnili ve skutečnost. Individuální a především profesionální přístup od samotného začátku až po závěr dovolené.
Vy, kteří také chcete zažít vaši vysněnou dovolenou, doporučuji všema deseti!

  Dominika Pechmanová

 • Yes Travel zprostředkovala vše od letenek, transferů až po ubytování. Očekávání jsme měli obrovské a můžu říct, že bylo naplněno. Za celou dobu naší dovolené jsme neměli jediný problém, pan majitel se zajímal jestli je vše v pořádku. Cesta je zdlouhavá, ale rozhodně stojí za to. Pokud hledáte CK, která neprodá pouze zájezd, ale zajímá se i o spokojenost klienta tak neváhejte.

  Zaneta Camlikova

 • Cestovali jsme s manželem na svatební cestu na Maledivy do Paradise Island resort. Můžeme doporučit všema deseti. CK Yes travel splnilo všechny naše přání.

  Eliška Malíková

Korálové ostrov,

bílé pláže
a lenošení

Je vám to blízké? Pak jsou Maledivy přesně pro vás.

Maledivy CTA | Maledivy